Müşteri Destek

+90 212 945 97 47

E-Mail Adresi

info@farmafocus.com

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 17:30

İlaç ve OTC sektöründe artan maliyetler, pazara giren rakiplerin rekabeti arttırması nedeniyle karlılıklar düşmeye başlamıştır. Bu bağlamda ilaç ve OTC sektöründe faaliyet gösteren firmaların iş stratejilerinde ciddi değişim yapmaları gerekliliğini ortaya koymaktadır. İlaç firmaları için en büyük gider kalemini saha maliyetleri oluşturmaktadır. Saha maliyetlerinin düşmesi alternatif tanıtım ve satış kanalları ile sağlanabilmektedir. Firmalar için en hızlı ve avantajlı hizmet çözümlerini çağrı merkezleri sunabilmektedir.

Saha temilcilerinin hizmet veremediği tüm eczaneleri kalite ve marka değerinden ödün vermeden zamanında ve uçtan uca arama avantajı sağlıyoruz. Verimlilik, kampanya ölüçümü ve kalite değerlendirmesinin yakından takip etme imkanını tanıyarak gelişim alanlarını hızlıca tespit etmenizi sağlıyoruz. Dashboard ekranları ile online takip ve anlık müdahaleler ile birlikte güçleniyoruz.

Sadece ilaç sektörüne özel hizmet veriyoruz.

Size özel deneyimli ekipler oluşturarak dedike hizmet sunuyoruz. 

Firmanıza özel data segmentasyonu oluştururup, gelişim alanlarını yakından takip ediyoruz.

Ürün-Brick-İl-İlçe Bazlı aramaları raporluyoruz.

Kampanya geri bildirimlerini toplayarak, anlık raporlar sunuyoruz. Size özel geliştirdiğimiz dashboardlar sayesinde operasyonlarınızı online takip etme imkanı sunuyoruz.

Özetle İlaç ve OTC alanında tüm değerleri bir araya getirip, rakiplerinizden önce atılacak tüm adımlar için deneyimlerimizi siz değerli partnerlerimize sunmak için hizmet veriyoruz.